Tozcan Turizm AŞ.
MERCEDES TRAVEGO 15 SHD
Tozcan Turizm

Yeni Travego, yüksek teknolojisi ile Mercedes-Benz marka otobüslerin alışılagelmiş üstün güvenlik standartlarını daha üst seviyelere taşıyor. Yeni Travego'nun elektronik sistemi, frenleme özellikleri, sürüş dengesini ve dinamiğini koruyan teknolojisi sayesinde üstün güvenlik önlemleri ihtiyaç duyulduğunda daima hazır.

Yeni Travego FPS elektronik teknolojisinin en ileri ve yalın halini sunuyor. FPS (esnek programlanabilir kumanda) ile kablolar azalıyor, sistem sadeleşiyor.  FPS aracı sürekli gözlüyor, hataları buluyor.  On Board Diyagnos: Hata tespit sistemi.  Otomatik yedekleme/yükleme sistemi. 

Yeni disk frenleri ve EBS ile Yeni Travego'nun frenleme sistemi çok daha etkili.

EBS (Elektronik Frenleme Sistemi) sayesinde frenler elektronik olarak daha hızlı ve hassas kumanda edildiğinden çok daha kısa sürede reaksiyon verebiliyor. EBS, 10 bar basınçlı kuru hava sistemi ile birlikte fren mesafesini önemli oranda azaltıyor.
TEMSA SAFİR
Tozcan Turizm

Temsa Safir Üstün performansı, konforu ve düşük işletme giderleriyle yolcu taşıma hizmetlerinin gözdesidir.
Safir’in modern ve estetik dış görünümü, maksimum yolcu güvenliği, yüksek performansı ve yolcu konforu ve günlük ihtiyaçlarının ön planda tutulduğu bir araçtır.
Otobüsle yolculuk kavramını tümüyle değiştirerek. Sınırsız internet erişimi, kişiye özel dijital yayınları ve LCD ekranları, geniş ve rahat deri koltukları sayesinde artık seyahat ederken de dinlenebileceksiniz.
- Koltuk Arkası LCD Ekran
- Koltuk Arkası 220V Priz
- Klima
- Monitör
- Tv Tuner
- 3 Kanallı CD Yayını
- Geri Görüş Kamerası
- Ön Yol İzleme Kamerası
- İnternet
TOZCAN TURİZM AŞ. Tozcan Turizm AŞ.