Placeholder image
Placeholder image

Tozcan Turizm hakkında


   Tozcan Turizm; ''Sınırsız Müşteri Memnuniyeti'' sağlamak esası üzerine kurulmuş ve bu amaca yönelik faaliyetlerde bulunur. Firmamız bu amacına ulaşmak için kurulduğu günden bu yana kurumsal olarak bir çok yeniliğe imzasını atmıştır. Firmamız ''Güvenli Ellerdesiniz'' ilkesi ve sloganıyla, güvenin, en önemli unsur olduğunu vurgulamakta ve bu güveni kazanmaya çalışmaktadır. Bu nedenle de güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini mükemmelleştirmeyi bir görev olarak benimsemiştir.

   Tozcan Turizm A.Ş olarak gelişen eğitim teknolojilerini ve yöntemlerini yakından izleyerek uygulamaya koymak, eğitim anlayışımızın vazgeçilmez bir parçasıdır.Sınırsız Müşteri Memnuniyetini' kendisine vazgeçilmez bir hedef olarak belirleyen firmamız, çalışanlarını, siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesini arttırmak amacıyla, belirli periyotlarda düzenlenen hizmet içi eğitim programlarına tabi tutmaktadır.

   Bu doğrultuda bünyemize katılmayı amaçlayan yeni takım arkadaşlarımızın, ilke ve kurallarımızın benimsetilmesi ve kusursuz bir şekilde uygulayabilmesi hedeflenmektedir.

   Tozcan Turizm olarak, 1944’den bu güne 28 milyon yolcumuzu güvenle sevdiklerine taşımanın gururunu yaşıyoruz.